Ekipi i FSF Europės

Kėta persona punojnė pėr dhe me FSF Europėn rregullisht, ndaj u janė dhėnė pėrgjegjėsi dhe autoritete tė pėrhershėm brenda disa fushash. Disa prej tyre janė anėtarėshoqatės, disa jo.

$Date$ $Author$ Besnik Bletėn